İstikbal Yatak Odası Takımları

İstikbal Yatak Odası Takımları yeni trend 2011 yılı modelleri ile daha şık ve estetik çizgiye sahiptir. İstikbal yatak odaları için özenle tasarımlarını yaptığı modelleri üzerindeki ergonomik seçeneklerin fonksiyonel özellikleri ile birleştirilmesi sonucunda ortaya kullanışlı yatak odası takımları çıkmıştır. Ev içerisinde en önemli odalar içersinde yer alan yatak odası günlük yaşantıda artık sadece geceleri uyumak için kullanılan bir alan olmaktan çıkıyor. İstikbal yatak odası takımları sayesinde ev dekorasyonu hususunda yatak odası takımları ayrı bir yere sahip oluyor. Modern desenlerin yeni nesil mobilyalar üzerinde şekil alıp işlevselliği arttıran farklı modelleri “İstikbal Mobilya” kalitesi ve güvencesi sayesinde dizayn edilmektedir.

Cadorna Yatak Odası

Cadorna Yatak Odası

İstikbal Cadorna Yatak Odası takımı yaşantınızı renklendirerek lüks ve zerafetli bir yatak odasını evlerinize taşıyor. Hayatına yeni yön vermek isteyip mutlu başlangıçlar için seçilebilecek çok güzel bir yatak odası takımı örneğidir. Lake ve ceviz uyumu içerisinde Cadorna yatak odası İstikbal farkı ile evlerinizde önemli yer tutucak kapasiteye getirilmiştir.

Royal Yatak Odası
Royal Yatak Odası

İstikbal Royal Yatak Odası estetiğin ve konforun üzerinde olduğu ayrıca hayat faaliyetlerini basitleştirebilecek kadar zengin bir yapıya sahip özel tasarım ürünüdür. Üzerindeki metal şeritlerin parlak kulpları ile sürgülü geniş kapaklı gardrobu, özel aynası yatak odalarına başka bir yorum getiriyor. Sürgülü kapılardaki yeni sistem mekanizmaları sayesinde çarpmadan kapatabileceğiniz bir yapıya getirilmiş ve çekmecelerin durdurma özelliği Royal Yatak odası takımları içerisindeki büyük avantajlar olarak görülmektedir.
İstikbal Yatak Odası Fiyatları ve modelleri üzerindeki daha geniş bilgi için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum : 05.2.13

2013 Model Modern Yatak Tasarımları

2013 Model Modern Yatak Tasarımları şaşırtıcı oldukları kadar bir hayli geniş çeşitliği ile minimalist çizgileri taşıyor. Lüks yataklar birbirinden ayrı dizayn temaları ile yatak trendleri üzerine yeni bir form yakalıyor.

Yatak Odası Yeni 2013 Trend Yatak

Yatak Odası Yeni 2013 Trend Yatak

İlginç yatak fikirleri farklı tasarımcı ustalarından elinden çıkarak ayrı bir platformda gün yüzüne çıkıyor. 2013 yatak modelleri ahşap, metal ve yumuşak yapıları ile kullanıcıların konfor düzeyini üst seviyelere çıkarıyor.

Yeni Fonemen Yatak Modeli

Yeni Fonemen Yatak Modeli

Estetik yatak temaları metal aksamlar, farklı kumaş desenleri ile uçuk kaçık dizaynlar ile sıradışı bir yapıyı sergiliyor. Kullanıcıların zevklerine göre farklı yatak tasarımları ortaya koyulmakla beraber konforlu yapıları ile dikkat çekiyor.

Yeni Tasarım 2013 Model Egzotik Yatak Dizayn

Yeni Tasarım 2013 Model Egzotik Yatak Dizayn

Birbirinden değişik egzotik şekillerin yataklar üzerinde yeni bir fenomen ışığını üzerine yakacaktır. Size farklı yatak modelleri sunarak şık ve estetik dekorasyon fikirlerinin ufkunuzda yer edinmesini sağlamayı amaçlıyor.

Kalpli Yatak

Kalpli Yatak

Evlerinize 2013 model yeni trend yatak çeşitleri almadan önce sayfamızda sizin için yer verdiğimiz birbibinden güzel ve şık yatak odalarını incelemeden karar vermeyiniz.

0 Yorum : 04.30.13

Yatak Odası Takımı

Yatak Odası Takımı yatak odaları içerisinde kullanılan önemli parçalardan bir tanesidir. Piyasada yeni stil modern birbirinden şık yatak odası takımı çeşitleri içerisinde tercih yapmak gerçekten çok zor olacaktır.

Yatak Örtüleri

Yatak Örtüleri

Gün geçtikçe farklı tarzlarda yatak odası takımı geliştirilmektedir, zamana ve çağa ayak uydurmak için sizlerinde sürekli yenilenmesi gereken eşyalarınız vardır. Burada gördüğünüz yatak odası takımları genç ve çocuk odaları için tasarlanmış yatak örtüleri olarak düzenlenmiştir.

0 Yorum : 04.29.13

Modern Yatak Odaları

Modern Yatak Odaları …

bedroom

bedroom

Yatk odasında farklılık yaratmak isterseniz buradaki dekorasyon fikirleri tam size göre. Peluş halılarla döşenmiş yerler, pandalı duvar çıkartmaları, camekanlı ebeveyn banyolu yatak odası, cibinlikli yatak… Biri mutlaka sizin zevkinize hitap edecektir. Hatta son zamanlarda yatak odalarına striptiz direği koymak bile moda olmuş. İlgilenenlere duyurulur :)

Camekanlı Banyolu Yatak Odası

Camekanlı Banyolu Yatak Odası

Duvar Stickerlı Farklı Bir Oda

Duvar Stickerlı Farklı Bir Oda

Asil Yatak Odası

Asil Yatak Odası

Lüks Yatak Odası

Lüks Yatak Odası

Beyazın Sadeliği

Beyazın Sadeliği

Romantik Yatak Odası

Romantik Yatak Odası

0 Yorum : 04.26.13

Modern Yuvarlak Yatak Odaları

Yatak odalarında yuvarlak yataklar şimdilerde çok ilgimi çekiyor. Bu mobilyalar, İtalyan mobilya üreticisi Prealpi tarafından hazırlandı.

Yuvarlak Yatak Odası
Yuvarlak Yatak Odası

Yatak odaları için çok şık olduğunu düşündüğüm bu ürünleri döner bir mekanizma sayesinde istediğiniz yere, istediğiniz şekilde kolaylıkla çevirebilirsiniz.

Deri Yuvarlak Yatak Odası
Deri Yuvarlak Yatak Odası

Yatak odalarında yuvarlak yataklar şimdilerde çok ilgimi çekiyor. Bu mobilyalar, İtalyan mobilya üreticisi Prealpi tarafından hazırlandı.

Modern Deri Yuvarlak Yatak Odası
Modern Deri Yuvarlak Yatak Odası

Yatak odaları için çok şık olduğunu düşündüğüm bu ürünleri döner bir mekanizma sayesinde istediğiniz yere, istediğiniz şekilde kolaylıkla çevirebilirsiniz.

Yuvarlak Köşe Yatak Odası
Yuvarlak Köşe Yatak Odası

Yatak odanızı olduğundan daha havalı ve estetik göstermenin en iyi yolu bir yuvarlak yatak sahibi olmaktan geçiyor bence.
Ne dersiniz ?

Köşe Yatak Odası
Köşe Yatak Odası

Bu ürünlere sahip olmak için kesenin ağzını biraz açmak gerekiyor.
Böyle bir yatağın tam set (yatak,yatak bazası ve yatak başlığı) fiyatı :2000 ve üzeri seyrediyor.

0 Yorum : 04.25.13

İstikbal Baza Takımı

İstikbal Baza Takımı Modelleri Fiyatları yeni nesil mobilyalar içerisinde en kullanışlı ve fonksiyonel özelliklere sahip bazalar “İstikbal Mobilya” farkı ile daha modern bir yapıya getirilmiştir. İstikbal baza modelleri kumaş ve deri döşeme seçenekleri ile desteklenmektedir. Şık mobilya tasarımları öncüsü İstikbal bazalar üzerindeki etkisi ile yine başarısını göstermiştir. Yeni trend istikbal baza modelleri ile moda akımını yakından takip ederek konforu daha içten yaşayacaksınız. Kullanışlık bakımından İstikbal Baza Takımları bir hayli basit seçenekler sunmuştur. İstikbal bazalar farklı depolama bölümleri ile diğer baza modelleri içerisinden kendini ayıran yapıya sahiptir. İstikbal baza yatak üzerinde yatabiliyor, alt tarafına gerekli eşyalarınızı depolama imkanı sunuyor.

Marsilya Baza Takımı
Marsilya Baza Takımı

İstikbal Marsilya Baza modern yapısının yatak odalarına entegre edilerek ev dekorasyonu adına yatak odasına öncülük etmektedir. Kapitoneli deri başlık, metal şeritlerin estetik yapısıyla şık bir görünüme sahiptir. Geniş alanlı depolama birimi ile yeterince eşya depolama imkanı veriyor.
İstikbal Baza Fiyatları ve modelleri için istikbal mobilya resmi internet sitesini ziyaret etmelisiniz.

0 Yorum : 04.18.13

Bellona Mobilya Star F1 Araba Karyola

Bellona Mobilya Star F1 Araba Karyola beyaz renk sadeliğini ortaya koyarak düzenlemeleri bu yönde şekil almıştır. Bellona Mobilya yeni ürünü karyola start F1 araba adı altında piyasaya sunulmuştur.

Start F1 Arabalı Karyola

Start F1 Arabalı Karyola

Türkiye mobilyacılar sektöründe önemli  yer tutan, günden güne gelişmekte olan büyük bir şirket Bellona daima adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Gerek ürün kalitesi gerekse farklı  ürün portföyi sayesinde globel dünya’da itharacat alanındada faaliyet göstermektedir.

Bellona Kırmızı Araba Karyola Yatak

Bellona Kırmızı Araba Karyola Yatak

Günümüzde popüler olarak yaygınlaşmış bir çerçevede incelediğimiz zaman araba dizaynı karyola gövdesinde beyaz renkle sarılmış abs plastik kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Karyola araba temasında farklı görsel efektlere yer vermekten kaçınılmamıştır. Bellona mobilya start  F1 Karyola araba tasarımında ek olarak ise far düzeneği ile ses sistemi döşenmiştir.

0 Yorum : 04.17.13

İstikbal Yatak Örtüleri Pikeler

İstikbal Yatak Örtüleri Pikeler yatak odalarının görünümüne interaktif çözümler getirebilecek formatta koleksiyonları taşımaktadır.

Crystal Hardal Yatak Örtüsü

Crystal Hardal Yatak Örtüsü

İstikbal nevresim takımları modelleri ile bir ahenk içerisinde olacak istikbal yatak ötüleri pikeler turkuaz, fuşya v.b. gibi pasten renk tonları ile hareketli ve capcanlı görünümü ile zenginleştirilmiştir.

Fuşya Pike Takımı

Fuşya Pike Takımı

Yatak odasını renklendirmek farklı nakış ötüleri ile süslemek tamamen sizin elinizdedir.

Avangart Yatak Seti

Avangart Yatak Seti

Çocuk odaları için çizgi film karakterlerini taşıyan yatak örtüleri ayrı bir güzellikte bulunmaktadır.

Petek Pike Takımları

Petek Pike Takımları

İstikbal yatak örtüleri pikler modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi öğrenmek için en yakın istikbal mobilya mağazasına uğrayabilirsiniz.

İstikbal Yatak Örtüleri Pikeler

0 Yorum : 04.16.13

Mondi Yatak Odası Takımları

Mondi Yatak Odası Takımları modelleri hepsi birbirinden şık ve estetik görünüme sahip mobilya eşyalarıdır.

Akdeniz Yatak Odası

Akdeniz Yatak Odası

Mondi mobilya yatak odaları üzerindeki farklı tarzı ve modern yapısıyla ilgi görmektedir.

Elit Yatak Odası

Elit Yatak Odası

Yatak odalarınızı “Mondi Mobilya” farkı ile süsleyerek ev tekstili alanında büyük başarı sağlamış dünya üzerinde dekorasyon adına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Maya Yatak Odası

Maya Yatak Odası

Yeni evlenen çiftler ya da evini yenilemek isteyenler için yatak odası takımları Mondi’nin lüks ve ekonomik çözümleri ile dekere etmek isteyenlere çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Mira Yatak Odası

Mira Yatak Odası

Mondi yatak odaları evinizin havasını değiştirebilecek nitelikte geniş bir koleksiyona sahiptir.

Sağlıklı ve rahat bir uyku çekmek için özenle tasarlanmış “Mondi Yatak Odası Takımları” nevresim takımları ile baharı evlere getiriyor zerafetli el işlemeli yatak örtüleri, yorgan ve yastık ürünleri ile Mondi ev tekstili alanındaki başarısınıda ortaya koyuyor.

Pasifik Yatak Odası

Pasifik Yatak Odası

Her ihtiyaç ve zevki üzerinde taşıyan mondi yatak odaları farklı kampanya ve uygun ödeme koşulları ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Platin Yatak Odası

Platin Yatak Odası

Mondi Yatak Odası takımları fiyatı ve modelleri hakkınta detay için “www.mondi.com.tr” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Rio Yatak Odası

Rio Yatak Odası

Talya Yatak Odası

Talya Yatak Odası

Troy Yatak Odası

Troy Yatak Odası

0 Yorum : 04.15.13

Yuvarlak Yatak Odası Takımları

Yuvarlak Yatak Odası Takımları yatak odaları içersinde yeni bir bakış açısını kazandıran mobilya ürünleridir.

Yuvarlak Yatak Odası Takımı

Yuvarlak Yatak Odası Takımı

Zengin görünü ile oval hatların dikkat çektiği yuvarlak yatak modelleri tasarım harikası yapısı parlak görünümü ve çekiciliği ile sizleri yatak odasına sürükleyecek bir başka etken olacaktır.

Yuvarlak Yatak

Yuvarlak Yatak

Yatak odası dekorasyonuna önem verenler ve değişik tasarım mobilyalarına ev sahipliği yapmak isteyenlerin tercihi olabilecek yuvarlak yatak odası takımları görünüm ve fonksiyonları ile adeta herkesi cezbediyor.

Yuvarlak Yatak Modelleri

Yuvarlak Yatak Modelleri

Tamamen lüks ve zarif olarak üretilmiş yumuşak hatlara sahip yuvarlak yatak süslenmiş farklı aksesuarlar ile mükemmel bir uyum içerisinde dans etmektedir.

Oval Yatak

Oval Yatak

Beyaz ve siyah gibi sade renklerin eşliğinde yuvarlak yatak odası tasarımı zenginleştirilmiş görünümleri ile muhtemelen birçok kişinin hayallerini süsleyecek kadar modern konsept içerisinde yer almaktadır.

Elips Yatak Odası

Elips Yatak Odası

0 Yorum : 04.14.13

Sonraki Sayfa »